Miasto Kobiet

sezon 17 odcinek 7

Miasto Kobiet 17

SKANDALICZNIE NISKIE WYROKI ZA GWAŁT

Na papierze, czyli w kodeksie karnym polskie prawo jest dla gwałcicieli surowe. Jednak praktyka jest zupełnie inna. Sądy wydają łagodne wyroki, bardzo często w zawieszeniu. Zawsze znajdują jakieś okoliczności łagodzące. A to ograniczona poczytalność sprawcy, a to nieposzlakowana opinia gwałciciela z przeszłości. A w domyśle – „no przecież ona się sama prosiła.”  Dlaczego policja i sądy nie traktują gwałtu równie poważnie jak innych przestępstw?

HANDEL MLEKIEM MATKI

Najlepszy pokarm świata. Pełnowartościowe białko, wszystkie mikroelementy, witaminy, enzymy i czego tylko dusza, a raczej ciało zapragnie. W dodatku zawsze świeży i od razu podgrzany, bo prosto z piersi – mleko karmiącej matki. Ale może też być z Internetu, prosto z lodówki. Dla dzieci, których mamy nie mają pokarmu i dla intensywnie ćwiczących kulturystów. Handel kobiecym pokarmem nie jest zakazany, ale czy ma sens?

CZY KOBIETY PRZESTAJĄ O SIEBIE DBAĆ PO ŚLUBIE?

Przydeptane kapcie i szlafrok, a może wyciągnięty dres? Nieumyte włosy i zero makijażu? Zamiast talii oponka na brzuchu? Czy naprawdę tak wyglądają kobiety po ślubie lub w stałym związku? Zaniedbują się, bo nie muszą się już starać? Dziś spróbujemy obalić ten mit. Albo go potwierdzić.