Miasto Kobiet

sezon 17 odcinek 12

Miasto Kobiet 17

„JESTEŚMY RAZEM JUŻ TYLE LAT, A ON NADAL NIE CHCE MI SIĘ OŚWIADCZYĆ!”

„Dlaczego on nie chce się ze mną ożenić?” – to chyba jedno z najczęstszych pytań, które zadają sobie kobiety żyjące w stałych związkach. Podczas gdy rozentuzjazmowane koleżanki szykują przyjęcie na swój Wielki Dzień, Twój ukochany robi kolejne uniki, które uchronią go przed koniecznością zakupu wyczekiwanego pierścionka zaręczynowego. Dlaczego kobietom tak bardzo zależy na sformalizowaniu związku? Ile można czekać na oświadczyny?

ANOREKSJA

Anoreksja to schorzenie psychiczne o najwyższym współczynniku śmiertelności. Nieleczona anoreksja stanowi przyczynę śmierci 20% chorych. Dopiero odpowiednie leczenie jest w stanie obniżyć tę przerażającą statystykę do 2-3%. Na anoreksję może zachorować każdy, bez względu na wiek. Z anoreksją zmagają się już nawet dzieci w szkole podstawowej. Jak wygląda leczenie anoreksji w Polsce? Czy źródła choroby zawsze należy szukać w psychice? I czy zwykła chęć zgubienia kilku czy kilkunastu kilogramów może przerodzić się w chorobliwy jadłowstręt?

CUCKOLD CZYLI ZDRADA KONTROLOWANA. CZYM WŁAŚCIWIE JEST?

Czy zdrada może być przyjemna dla zdradzanego? Okazuje się, że tak. Pod warunkiem, że odbywa się w jego obecności i za jego przyzwoleniem. Coraz popularniejszym urozmaiceniem życia seksualnego Polaków staje się zdrada kontrolowana, czyli tzw. cuckold. Dlaczego partnerzy decydują się na taki eksperyment i jakie konsekwencje może nieść on dla ich związku?