TVN Turbo

Megatransporty

Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie. Witamy w świecie megatransporterów. Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Na drogach możemy spotkać ciężarówki przewożące praktycznie wszystko, od niebezpiecznych substancji, przez wielotonowe, niewymiarowe konstrukcje, aż po całe domy.

Ta ciężka praca wiąże się z wielodniowymi rozłąkami z rodziną, długimi trasami, presją czasu, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością za przewożony towar. W programie „Megatransporty” pokażemy od kulis polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki. Zobaczymy, jak nasi bohaterowie zmagają się z nietypowym ekwipunkiem, niebezpiecznymi trasami i wymagającymi klientami.

W drugiej serii programu „Megatransporty” pokażemy m.in. ogromny konwój liczący aż 17 zestawów, transportujący wiatraki z Niemiec do Polski. Powróci też doskonale znany z pierwszej serii "Makuwa", który tym razem zmierzy się z zadaniem przewiezienia stutonowej prasy o niestandardowej szerokości. Wśród ładunków będzie też potężny wózek widłowy przemierzający trasę ze Stargardu aż w okolice czeskiej Pragi.

Emisja w TV:
TVN Turbo, Czwartek 22:15
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
ciężarówki, tvn turbo, spedycja, kierowcy ciężarówek, transporty, Nowy program TVN Turbo, Megatransportery, transporty ponadgabarytowe, procesy logistyczne, duże transporty, ładunki, giełda transportowa, niebezpieczne ładunki
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Megatransporty”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty