MasterChef

sezon 11 odcinek 13

MasterChef 11

Trwają półfinały w słonecznej Toskanii. W pierwszej części odcinka gościem będzie Gaetano Trovato - szef kuchni dwugwiazdkowej restauracji Arnolfo, którą prowadzi wraz z córką Alice. To właśnie oni pomogą jurorom wybrać pierwszego finalistę XI edycji MasterChefa. W drugiej części odcinka uczestnicy odwiedzą wyjątkowe miejsce, jakim jest dwugwiazdkowa restauracja San Domenico. Prowadzona jest przez wybitnego kucharza młodego pokolenia Massimiliano Mascia, który zaprezentuje jak przygotować innowacyjne włoskie danie. Zadaniem uczestników, będzie odtworzenie dania Massimiliano. Kto poradzi sobie najlepiej i będzie o krok od wygranej, a kto będzie musiał opuścić program tuż przed finałem?

MasterChef - o czym jest program?

Kucharze-amatorzy będą walczyć o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

Masterchef - nowy sezon

Poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce wystartują w kuchni MasterChefa po raz jedenasty. W rywalizacji o fartuch z imieniem zmierzy się 27 uczestników wyłonionych podczas castingów online. Eliminacje odbędą się w dwóch turach i dwóch podobnych, ale nie takich samych zadaniach. Na uczestników czekają tajemnicze Mystery Boxy. Obie grupy będą miały za zadanie stworzyć kolorowe dania. Pierwsza będzie musiała zmierzyć się z białymi, druga - z czerwonymi produktami. Przy użyciu ziół i przypraw ma powstać piękny, kolorowy talerz. Czy jurorzy zaskoczą liczbą rozdanych fartuchów?

MasterChef - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl