TVN

MasterChef

„MasterChef” to widowiskowe kulinarne show, po raz pierwszy wyemitowane przez stację BBC w 1990 roku. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie, bijąc rekordowe wyniki oglądalności.

Kucharze-amatorzy będą walczyć o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

Finaliści „MasterChefa” to ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją ogromną pasją i entuzjazmem często przewyższają zawodowych kucharzy. Są pełni nietuzinkowych pomysłów i nie jest im obce eksperymentowanie w kuchni. Czy wszystkie te cechy pomogą zawodnikom podczas kolejnych konkurencji? W programie bowiem będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, muszą pokonać też stres, gotując niezwykle wyszukane potrawy pod presją bezlitośnie upływającego czasu.

Muszą też, co najważniejsze, stanąć oko w oko z surowymi jurorami, którym naprawdę niełatwo zaimponować i którzy nie znają litości…

Produkcja:
Endemol Shine Polska Sp. z o.o
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
tvn, magda gessler, Anna Starmach, Masterchef, Michel Moran, masterchef odcinki, program kulinarny, show kulinarne, program o gotowaniu, najlepsze przepisy, najlepsi kucharze, Masterchef nowy sezon, kiedy nowy sezon masterchefa, Masterchef wszystkie odcinki, wszystkie sezony masterchefa, sprawdzone przepisy na obiad, przepisy masterchefa, przepisy kucharzy masterchefa
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „MasterChef”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty