Mask Singer

sezon 1 odcinek 9

Mask Singer

Na scenie zobaczymy zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy!  Kto kryje się pod maską? - to zagadka, którą spróbują odgadnąć widzowie i detektywi w studio. Śledztwo czas zacząć!

Mask Singer - opis programu

Mask Singer to najlepiej oglądany program rozrywkowy ostatnich lat, który do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach świata, już wiosną pojawi się na antenie TVN. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy.

Teraz detektywami staną się widzowie TVN! Czekają ich wielkie emocje, wspaniałe występy, ale przede wszystkim próby dopasowania wokali uczestników do głosów osób znanych i lubianych. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka będzie zdjęcie maski przez jedną z postaci. To wtedy, po tygodniach spekulacji i domysłów, widzowie wreszcie dowiedzą się kto się pod nią kryje!

W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium,  wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki. W każdym odcinku publiczność i „detektywi” głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków „zdejmij maskę!”, gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski!

Mask Singer - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl