Mam Talent! UHD

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj program w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego. Materiały w jakości Ultra HD 4K obecnie dostępne są na telewizorach Samsung UHD i Samsung SUHD.

"Mam talent!" to znane na całym świecie show, w którym wystąpić może prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Należy zaprezentować coś, co wyróżni uczestnika spośród miliona innych. "Mam talent!" jest pierwszym w historii polskiej telewizji konkursem talentów. W programie można występować indywidualnie i w zespołach, a co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Konkursowicze mogą tańczyć, śpiewać i prezentować wszelkie wyobrażalne lub te nie mieszczące się w głowie, zdolności. Zwycięzca zdobędzie nie tylko sławę, ale również 300 tysięcy złotych!

Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
popisy, talent, freak, rywaliZacja, występy, umiejętności, jury, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, 4K, UHD
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Mam Talent! UHD”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty