Mam Talent! TV

odcinek 5

Mam talent! TV

Talenty, które nie mieszczą się na scenie! Tego nie zobaczysz w telewizji! „Mam Talent! TV" to jazda bez trzymanki z Agnieszką Chylińską przez 11. edycji programu.
„Mam talent!” – po godzinach

Popularny format TVN słynie z ciętego języka, radosnych prowadzących i szalonych uczestników, którzy posiadają niesamowite zdolności. W odcinkach będziecie mogli zobaczyć aktualności, archiwalne nagrania, rankingi występów, a także rozmowy z gwiazdami i autorskie komentarze członków jury.

„Mam talent!” – program pełen niespodzianek

Największe wpadki, najzabawniejsze występy, niezapomniani uczestnicy, i występy mrożące krew w żyłach. Jak wyglądali jurorzy 10 lat temu? Prywatne rankingi Agnieszki Chylińskiej - największe wzruszenia w programie, największe zaskoczenia i obrzydzenia. Wszystko z zabawnym komentarzem jurorki. „Mam Talent! TV” To także premierowe występy uczestników 11. edycji „Mam Talent!" (przed emisją telewizyjną), występy gwiazd które debiutowały w programie - Kamila Bednarka, Dawida Podsiadły z zespołem Curly Heads, Darii Zawiałow, czy Eweliny Lisowskiej. Zajrzymy za kulisy w odcinkach na żywo.

Gdzie oglądać?

„Mam Talent! TV” do zobaczenia online w sobotę na platformie VOD player.pl.