Mam Talent!
TVN

Mam Talent!Mam Talent!

Premiera 9 wrześień 2017.

Odcinek 1, Sezon 10

Żródło: Archiwum TVN
Mam Talent!, Premiera 9 wrześień 2017., sezon 10, odcinek 1
Oglądaj już za:
23dni
03godz.
59min.

Premiera 9.09.2017 o godzinie 21:45 w player.pl

Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe.
Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent” zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, tresowane króliki, uśmiechnięty pies, a nawet gra na laserowej harfie. Widzowie poznają także małą mistrzynię speed stacks czy fryzjera − rekordzistę. Z nowymi występami powrócą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi bracia Kłeczek, Łukasz Świrk, Pan Ząbek i Krystian Minda.
Prowadzący, czyli jak zwykle niezawodni Marcin Prokop i Szymon Hołownia, zaproszą do tajemniczej twierdzy nad Wisłą oraz labiryntów opuszczonej elektrociepłowni na Śląsku. Po wielu latach powrócą także na poznański Stary Rynek. Rozbawią swoimi błyskotliwymi komentarzami i ripostami. Ruszą na scenę, żeby tańczyć, śpiewać, pomagać iluzjonistom, dodając otuchy uczestnikom. Uruchomią złote przyciski, by obsypać złotem tych, którzy zauroczą ich swoimi występami. Jubileuszowa edycja na długo pozostanie w pamięci widzów! A jak mówią Marcin i Szymon: „To co się zobaczy, nie da się już odzobaczyć”.

Produkcja:
Fremantle Media
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Agustin Egurrola, talent show, najlepszy talent show w polsce, Got Talent polska, Mam Talent s10e1
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Mam Talent!”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty