Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 9

Magiel Towarzyski 19

W dziewiątym odcinku Magla towarzyskiego będzie o tym, co się najlepiej sprzedaje w mediach, czyli o gołej męskiej klacie i tym co jest poniżej, a także o pewnym niefortunnym wywiadzie Mai Hyży i o złotoustym męskim kuriozum, czyli o DJ Adamusie. W buduarze słynący z ironii Piotr Najsztub.
W klapach plaga męskich aktów na insta i FB - Tomasz Jacyków, Rafał Maślak i ich koledzy z zagranicy bez majtek - Marc Jacobs i Justin Bieber. Podobno to męska golizna jest teraz trendy, sexi i jazzy. Naprawdę? Ponadto Maja Hyży, która udzieliła wywiadu o relacjach ze swoim byłym mężem, nie wiedząc co, do kogo i po co właściwie mówi o swoim prywatnym życiu. Historia może skończyć się w sądzie. A na deser złote myśli DJ Adamusa o życiu, miłości, religii i show biznesie.
W zagranicy piękna Nicole Kidman, niegrzeczny i pijany Shia LaBeouf, nowy film braci Cohen i powrót tajemniczego projektanta mody Arkadiusa.
Gościem Magla będzie MAJA SABLEWSKA. Opowie o wizerunku osób znanych i nieznanych. I o tym dlaczego porzuciła muzykę dla świata mody i dla TVN Style!