Magiel Towarzyski

sezon 22 odcinek 8

Magiel Towarzyski 22

W klapach opowiemy o szokującej reklamie pewnych rajstop, która nie zachęca do kupowania, a raczej zadziwia. Będą też Wasze ulubione cytaty - przekonacie się, co celebryci powiedzieli, napisali lub zrobili i co szczerze nas rozbawiło: „Będę brał cię w aucie", „mężczyzna z drugiego tłoczenia", całujące się botoksy, wypełniacze i inne groźne substancje tylko u nas!

W felietonie maglowym – wszystko o dietach gwiazd, czyli jak one to robią, że tak pięknie i szczupło wyglądają. Te informacje mogą się przydać każdej kobiecie gotowej na bikini challenge!

W dziale "Zagranica" same hot newsy - będzie John Legend śpiewający cytaty z Gordona Ramsaya, powitamy na świecie córeczkę sławnej pary - Bradleya Coopera i Iriny Shayk oraz zobaczymy zjawiskową 49-letnia Julię Roberts na okładce „Marie Claire".

Gościem Magla będzie Dawid Kwiatkowski - prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Opowie, jak dba o swoich fanów, z kim sypia w hotelowym łóżku, na czym zarabia i czy chciałby sobie zrobić zdjęcie z butem.