Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 8

Magiel Towarzyski 19

W ósmym odcinku Magla towarzyskiego rodzina medialna, zwana product placement oraz halloween po polsku, czyli śmierć na łamach. W „zagranicy” wiecznie młode Cindy Crawford i Rene Zellweger, oraz pokaz mody Ricki Owensa, który zadziwia, ale nie zachwyca. Buduar Magla odwiedzi dziennikarka showbiznesowa, Ewa Lankiewicz.


Klapy tym razem będą i straszne i śmieszne. Maciej Kurzajewski wraz z żoną Pauliną Smaszcz-Kurzajewską po raz kolejny dowiedli, jak ważne są dla nich pieniądze i sława. Maciej, kiedyś reklamujący bank, teraz został odsunięty od prowadzenia programów w telewizji publicznej, po słynnej kryptoreklamie konkurencyjnej stacji na antenie „pewnego programu na żywo”. Paulina też nie zawiodła. No i Halloween po polsku, czyli modelka w pończochach reklamująca je na grobie, oraz ranking celebrytów samobójców w prasie brukowej. Opowiemy także o słynnej aplikacji Endomondo. Co to jest, jak działa i dlaczego na spacer, rower, czy w góry zabieramy właśnie Endo!


Gościem Magla będzie ŁUKASZ ZAJĄC z Pudelek TV. Opowie o tym, kto i co się klika, oraz kto z kim i dlaczego? Najsłynniejsze plotki, afery, skandale. Tylko u nas!