Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 7

Magiel Towarzyski 19

W siódmym odcinku programu same skandale, czyli kopiowanie marek, choroba Michała Figurskiego na łamach tabloidów i celebryci bredzący o uchodźcach. W zagranicy same niezwykłe kobiety - Julia Roberts, Helen Mirren i Taylor Swift, a w buduarze najlepiej poinformowany dziennikarz showbiznesowy - Alek Rogoziński.
W klapach kolekcja Margaret dla marki odzieżowej, skierowana do nastolatek, która poraża brakiem gustu i tandetą. Icon Fashion nie tylko nie zachwyciła, ale została też posądzona o plagiat. Niestety słusznie. Ponadto hieny dziennikarstwa. Przez dwa tygodnie żyliśmy szczegółami na temat pobytu w szpitalu znanego dziennikarza i radiowca Michała Figurskiego. Jego zdjęcia leżącego w łóżku, podłączonego do kroplówki obiegły całą prasę i internet. Wstyd! No i Ola Ciupa, wraz z innymi kolegami z showbiznesu wypowiadająca się w sprawie uchodźców. Karolina bez owijania w bawełnę oceni zaangażowanie społeczne  naszych celebów, gotowych powiedzieć wszystko na każdy temat.
Gościem Magla będzie OLAF LUBASZENKO. Aktor, reżyser, producent, który zdecydował się na szczerą rozmowę o swojej chorobie. Przyzna się także do tego, że był słabym ojcem, wyjaśni dlaczego nie jest gotów wyreżyserować komedii i czego nauczyły go komentarze hejterów w internecie.