Magiel Towarzyski

sezon 21 odcinek 6

Magiel Towarzyski 21

Mijamy półmetek, ale Karolina Korwin Piotrowska nie zwalnia ani na sekundę! W kolejnym odcinku Magla Towarzyskiego dwie klapy za „newsy z d..y” czyli o konflikcie: Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak - Karolina Korwin Piotrowska, którego nie było, oraz: dramat w świecie wysokiej kultury - Natalia Siwiec rzuca teatr! Jak naprawdę wyglądają kulisy współpracy Miss Euro 2012 z Teatrem Sabat tego nie wie nikt. Tak czy siak - to jest hot!

W felietonie mężczyźni księciopodobni, wymuskani przez fryzjera piłkarze, specjalne pisma lifestylowe dla panów - czyli wszystko o tym, jak wygląda i kim jest współczesny mężczyzna. W zagranicy natomiast książę George, który nie chciał przybić piątki kanadyjskiemu premierowi, Tom Hanks, który  nie chce być związany z polityką, oraz Kim Kardashian, która wspiera Hillary Clinton i zapewnia, że będzie na nią głosować.

Gościem Magla będzie mentorka z programu „Projekt Lady”, Tatiana Mindewicz - Puacz! W żywiołowej dyskusji z Karoliną wyjaśni, jak zmienić dziewczynę w damę. Dowiecie się także, dlaczego celebrytki wydają poradniki, w których uczą nas jak żyć. I czy warto chodzić do terapeuty. Okazuje się, że warto.