Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 6

Magiel Towarzyski 19

Kolejny odcinek Magla towarzyskiego to będzie prawdziwa eksplozja!
Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, w polskim showbizie zapanowała nowa moda - celebryci przepraszają. Polskę, Polaków, wspólników. W klapach Piotr Kaszubski, znany i, o dziwo, bezkarny oszust, niegdyś milioner, i jego wstrząsający film. Kaszubski przeprasza za lewe interesy, za leki, które nie działały, za butne serce i wzniośle wyznaje – „nie upadają tylko ci, którzy się czołgają”. Grubo.
Kolejna klapa i kolejne przeprosiny, tym razem na wallu Macieja Zienia. Słynny projektant gwiazd i król warszawskich salonów przeprasza wspólnika za naruszenie jego dóbr osobistych. Zień publicznie nazywał go oszustem, oskarżył o kradzież marki, udzielał wywiadów, żalił się. Dziś przerażony i biedny wycofuje się rakiem i przyznaje, że wszystkie te brednie to wynik „trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazł.”
Dowiecie się także, co to jest snapchat. Podobno FB jest passe, Twitter na wykończeniu, Instagram odchodzi do lamusa - teraz każdy, kto się ceni publikuje filmiki na snapie.
Z zagranicy oczywiście nagrody Emmy, czyli telewizyjne Oskary – pokażemy kulisy, najlepsze kreacje, wielkich zwycięzców, oraz niezapomniane momenty.
A gościem Magla będzie najdłuższy prezenter TVN-u Marcin Prokop! Znany także, jako Longin. Marcin opowie o niesymetrii swojej twarzy, o braku autorytetów, o klonowaniu i męskich kosmetykach - a to tylko niektóre wątki tej arcyciekawej rozmowy. Zapraszamy!