Magiel Towarzyski

sezon 21 odcinek 5

Magiel Towarzyski 21

To już po raz piąty w tym sezonie Karolina Korwin Piotrowska zaskoczy w Maglu Towarzyskim. W klapach – były śluby to teraz czas na dziecko! Porozmawiamy o tym, jak media wmawiają gwiazdom obowiązek macierzyństwa i przy okazji… wypominają im wiek. I dla rozluźnienia - szał ciał, czyli sesje gwiazd w łazience. Pralka, wanna, prysznic, piana, płatki róż i nagi tors!

Będzie i klasa - dla Aleksandry Koniecznej – aktorki znanej widzom serialu „Na Wspólnej”, za rewelacyjną rolę Zofii w „Ostatniej rodzinie”, czyli filmie o Beksińskich. W zagranicy pokażemy dwie arcyciekawe wystawy fotografii: Petera Lindbergha w Rotterdamie i Bruce'a Webera w Dallas, będą piękne panie i panowie w niezwykłych portretach mistrzów obiektywu. Poza tym Emmy’s - nagrody Amerykańskiej  Akademii Telewizyjnej, między innymi dla dwóch super seriali: Gra o Tron i Figurantka.

A gościem Magla będzie znany kucharz i podróżnik Pascal Brodnicki, który opowie o swoich przygodach w „Azja Express”, podróży do kraju Basków i o tym, ile i dlaczego ostatnio schudł.