Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 5

Magiel Towarzyski 19

Kolejny odcinek Magla towarzyskiego zdominują głupota i ignorancja. Wady, które od lat goszczą w polskim show biznesie . I niezmiennie fascynują Karolinę Korwin Piotrowską. Tylko u nas w klapach! 
„Skarb grabarza”, czyli jak nieudane zdjęcie może zniszczyć urodę Krystyny Jandy i która redaktor naczelna wypuściła taką okładkę.
„Tępa dzida”, „nieprzygotowana dziennikarka”, „Joanna nigdy nie pożyczam ciuchów Horodyńska”- czyli jak celebryci pouczają innych. I czy robią to z klasą czy raczej bez. A także szybki quiz: kto to powiedział? A w nim najśmielsze wypowiedzi celebrytów na własny temat. Dla zachęty podajemy kilka przykładów: „staram się izolować od rzeczywistego świata”, „uprawianie sportów do niedawna kłóciło się z moim wizerunkiem intelektualistki”, oraz sensacyjne: „wczoraj biegałam, mam lekkie zakwasy na tyłeczku”. Zapraszamy do zabawy!
Dowiecie się także co to jest snapchat. Będzie też krótka instrukcja jak go używać i po co. Podobno FB jest passe, Twitter na wykończeniu, Instagram odchodzi do lamusa - teraz każdy kto się ceni publikuje filmiki na snapie. A niektórzy nawet nazywają to pracą. A w zagranicy Robert De Niro i Michelle Pfeiffer jako Bernie i Ruth Madoff w nowej produkcji HBO. Kate Middleton, która pokazała nowe uczesanie, a media wszystkich kontynentów zwariowały. Wzruszające przesłanie Benedicta Cumberbatcha dla organizacji Safe the children w temacie syryjskich uchodźców.  A ponadto Rihanna -  jako twarz nowej kolekcji popularnej sportowej marki odzieżowej, kontrowersyjny pokaz mody, który odbył się podczas NY Fashion Week oraz Justin Timbarlake i dwie nowe fotki jego ślicznego syna.
Gościem Magla będzie…UWAGA, UWAGA - rozwińcie czerwony dywan - KINGA RUSIN! W rozmowie o pracy, dorastających córkach, wolnym czasie, wielkich sukcesach na wake’u i o tym dlaczego powinniśmy doceniać stylistów, tych dobrych oczywiście.