Magiel Towarzyski

sezon 22 odcinek 4

Magiel Towarzyski 22

W tym odcinku "Magla" opowiemy... o zawartości kolorowego mózgu celebryty. Co roku obchodzimy w marcu Europejski Dzień Mózgu, z tej okazji sprawdziliśmy w klapach, jak używają swoich szarych komórek Wasi ulubieńcy. W wybranych przez Karolinę cytatach pojawi się boski jak zawsze Piotr Stramowski i jego wizualizacje, niezawodna Anna Popek i jej kłopoty z sercem i balangowaniem, oraz Czesia z "Klanu" na diecie, czyli odchudzanie w tabloidzie z Anną Powierżą. Takie kwiatki tylko u nas!

Oprócz tego sprytna Agnieszka Kaczorowska i kubki z cytatami z jej bloga do kupienia oczywiście w jej internetowym sklepie. Hit czy kit? Oceńcie sami!

Będzie i klasa. Dla Wojciecha Waglewskiego za 30 lat w muzyce i na scenie bez skazy, dobre męskie granie, uczciwą robotę i mądre myśli, jakie przekazuje nam ze sceny i w książce - wywiadzie rzece „Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe". A także za świetną rozmowę w Tygodniku Powszechnym - „Jest życie poza polityką". Brawo!

W zagranicy Karolina wytłumaczy, dlaczego Justin Bieber obraził fankę i nie chciał zrobić sobie z nią selfie, a Barack Obama buduje mur wokół swojej nowej posiadłości w Waszyngtonie. Zapowiemy także lipcową premierę nowego sezonu megaserialu „Gry o Tron" i nową płytę intrygującej wokalistki Lorde. A dla fanów mody i wygody KKP przygotowała specjalny news o ... futrzanych crocsach!

Gościem Magla będzie sam Tomasz "Niecik" Niecikowski! Niecik zdradzi awanturnicze kulisy programu „Agent". Opowie o tym, jak kocha żonę i dzieci oraz życie w rodzinnym Grajewie i dlaczego nie pasuje do "Warszafki".