Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 4

Magiel Towarzyski 19

Są takie historie, których nikt by nie wymyślił. Poza życiem. My je od lat kolekcjonujemy. W tym odcinku Magla towarzyskiego poznacie kilka kolejnych. Karolina Korwin Piotrowska długo dochodziła do siebie po przeczytaniu informacji o pewnym satyryku, którego pogrążyły seks taśmy. „Seks taśmy satyryka”?! Tego by Mrożek nie wymyślił! A w dodatku nagrane jego telefonem. Koronny dowód w sprawie rozwodowej dla byłej już żony kabareciarza.
W klapach dowiecie się, dlaczego brukowce z upodobaniem zaglądają do kieszeni Doroty Wellman, która po raz kolejny pieniądze zarobione w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne.
Ponadto kilka słów o niezbyt mądrej modelce, o której sama Joanna Krupa powiedziała ”Diabeł cię opętał dziewczyno!” Brawo Dżoana! Też tępimy głupotę! Wszelkimi sposobami!
A w części zagranicznej - hipsterska Barbie na Instagramie oraz piękna sesja fotografa Petera Lindberga, który jak mało kto widzi piękno kobiet. Autor słynnej okładki dla Vogue, z topmodelkami lat 90 tych, teraz powtarza sesję. Znów jest czarnobiało, naturalnie i zmysłowo. Cindy Crawford, Tatjana Patitz, Eva Herzigova, Nadja Auermann, Helena Christensen i Karen Alexander nadal powalają urodą i wdziękiem. Są zachwycające i wieczne!
Podobnie jak Elżbieta II. Sędziwa królowa, jej stroje i niebywała osobowość to temat rzeka. Wiecznie panująca i bardzo świadoma wpływu, jaki ma na swoich rodaków Queen Elizabeth - tylko u nas! Właśnie mijają 63 lata jej panowania. To rekord. Ukłony dla królowej!
W buduarze: Mikołaj Lizut i aktualności prasowe, czyli kto bywał, gdzie bywał, co powiedział, co pokazał i co z tego wynika. A gościem Magla będzie muzyk, kompozytor, tata, oraz specjalista od dziecięcych talentów muzycznych w programie „Aplauz, Aplauz” Piotr Rubik! Opowie, jak cudem przeżył falę popularności 10 lat temu. O co wkurzył się na paparazzi na wyspach Bora-Bora?
Dlaczego nie prostuje i nie farbuje już włosów? Oraz za co lubi sushi. I Karolinę!