Magiel Towarzyski

sezon 22 odcinek 3

Magiel Towarzyski 22

W trzecim odcinku "Magla Towarzyskiego" dwie bardzo mocne klapy. Pierwsza dla pary Warnke - Stramowski. Intensywna obecność na łamach portali i kolorowych pism zdaniem Karoliny grozi im niebawem spektakularnym, medialnym samobójstwem. Drodzy celebryci, przypominamy - nie wszystko jest na sprzedaż!

Druga klapa będzie o tym, co zostaje po śmierci gwiazd. Czyli kubki, mydło oraz perfumy z wizerunkiem Violetty Villas, które już niebawem będą do kupienia w ramach promocji filmu o wielkiej gwieździe lat 60-tych! Świetny interes, ale czy tak wypada?

W maglowym felietonie tajemne sekrety urody naszych gwiazd, czyli wszystko o tym jak być jeszcze piękniejszą. I ile kosztuje bycie coraz młodszą i lepszą kopią samej siebie?

W zagranicy Karolina zdradzi plany dotyczące nowego serialu Ryana Murphy'ego. Pierwszy sezon „Feud" to historia medialnej wojny między wielkimi gwiazdami Hollywood Joan Crawford i Betty Davis. Zagrają je dwie wielkie aktorki Susan Sarandon i Jessica Lange. Opowiemy także, kto pokonał na liczbę followersów na insta samą Taylor Swift! Zachwycimy się też zjawiskową Kristen Stewart na okładce i w sesji dla "V Magazine".

Gościem "Magla" będzie nowa, interesująca męska twarz polskiego kina - aktor Sebastian Fabijański. Sebastian dzielnie odeprze ataki Karoliny, która zarzuci mu częste bywanie na ściankach. Aktor wyjaśni, dlaczego tak rzadko ostatnio zdejmuje czapkę. Opowie także o tym, jak smakuje sława po polsku i kto jest jego najlepszym przyjacielem.