Magiel Towarzyski

sezon 21 odcinek 3

Magiel Towarzyski 21

To już trzeci odcinek "Magla towarzyskiego" a Karolina Korwin Piotrowska dopiero się rozkręca! Będzie i strasznie i śmiesznie - jak to w "Maglu".

W klapach Pustaki - Patusiaki, czyli krótki acz intensywny żywot celebrytów z różnych reality show i sekrety bąbelkowej pasji Bożenki z "Klanu".

Powróci także Wasz ulubiony ranking najgłupszych wypowiedzi gwiazd i headów prasowych. Poziomki i seks, randka z Jezusem, mózg oderwany od czaszki - tylko u nas!

W zagranicy natomiast trzy charakterne i zdolne kobiety: Cara Delevingne w odważnej kampanii społecznej „Lady Garden", Bjork, która prezentuje swoje instalacje medialne w galerii Somerset House w Londynie oraz Maddie Ziegler - tancerka znana z teledysków Sii i jej autorskie projekty ubrań.

Gościem "Magla" będzie odważna, kolorowa i niezłomna w swoich poglądach na świat i modę Tamara Gonzales Perea - czyli znana blogerka modowa Macademian Girl. W rozmowie z Karoliną opowie o swoich sztucznych rzęsach, ambitnych planach medialnych i o tym, czy nowa torebka może uczynić nas szczęśliwszym.