Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 3

Magiel Towarzyski 19

Uwaga! Możecie się zacząć bać ;-) Startujemy z trzecim odcinkiem Magla towarzyskiego! Karolina Korwin Piotrowska opowie w nim o takich horrorach, o jakich Wam się nie śniło! W klapach moda na śmierć, ciężkie choroby i karetka przed domem słynnej polskiej aktorki. Jak i po co fabrykuje się takie hardcorowe newsy? O co podejrzewano Karolinę po wizycie w szpitalu? Dowiecie się także o procesie jaki wytoczył Jarosław Bieniuk pewnemu wydawcy prasy. Za wywiad, którego nie udzielił.
Poza tym… ono panowało cały świat. Robi je każdy i wszędzie. W 2013 zostało okrzyknięte słowem roku. I… od tego czasu nieprzerwanie „rządzi”! Oczywiście mowa o SELFIE! Czy populara słitfocia to nowa obsesja czy tylko świetna zabawa?
W buduarze: aktualności prasy bulwarowej przedstawi nasz ulubiony „poważny” komentator rzeczywistości, Jan Wróbel. Człowiek bez telewizora, który nigdy nie oglądał serialu „M jak Miłość”. O kim tak pisano i w jakim kontekście? Kto i gdzie się pokazał? Wywiady, sesje, wydarzenia z ostatnich dni w komentarzu niepokornych. W zagranicy jak zwykle sporo sensacji. Lady Gaga w sukni ślubnej, słynna modelka Christy Turllington bez makijażu i retuszu, Emma Watson odważnie o tym, co naprawdę wisi w jej szafie, oraz nowa twarz Chanel. A także pewna modelka z niedowagą, którą uznano za zbyt grubą i jej intymny filmik w necie, który robi furorę. Gościem Magla będzie charyzmatyczny szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, panujący nieprzerwanie na scenie Woodstock i w mediach od lat, sam Jurek Owsiak! O kasie, hejcie i polskim fochu opowiedział tak, że sama KKP zamilkła. Po czym wprosiła się na Przystanek Woodstock za rok.