Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 2

Magiel Towarzyski 19

Drugi odcinek "Magla towarzyskiego" sponsorują trzy klapy: chirurgiczne cięcia, tania sława i photoshopowa ściema. Odważne wyznanie Krzysztofa Ibisza: ”Nie ciąłem się ani z powodów estetycznych ani zawodów miłosnych” wstrząsnęło Karoliną Korwin Piotrowską. Poświęci mu więc chwilę, stosownej dla wagi tego newsa, zadumy. Karolina Korwin Piotrowska, zwana niekiedy „królową hejtu” opowie także o dyżurnych bohaterach plotkarskich portali. Wiecie skąd wzięli się Kuba Stępniak – „król popu z Gdańska” i samozwańcze królowe fitness - siostry Fitdevangel? Karolina krótko i bez owijania w bawełnę wyjaśni Wam, jak się kupuje w Polsce taką sławę. Tanią, krótką i nic nieznaczącą. Na deser coś, co wkurza wszystkie kobiety śledzące media. Zdjęcia pięknych pań, których w rzeczywistości nie ma - wyprasowanych, wystylizowanych, wyciągniętych, z odpowiednim filtrem, światłem i makijażem. Chcecie zobaczyć Karolinę w wersji „na Rihannę i Beyonce”? Oglądajcie Magiel!
Wśród zagranicznych newsów między innymi: 15 lat Harry’ego Pottera! A także: historia długiego romansu i krótkiego małżeństwa Brada Pitta i Angeliny Jolie, oraz tajemniczy angielski graficiarz, performer Banksy i jego park rozrywki.
Będzie oczywiście także buduar, a w nim przegląd prasowych bzdur i manipulacji pseudofaktami. Kto jest do wzięcia, a kto w nagrodę od teściów dostał w prezencie apartament za milion złotych? U kogo w domu straszy? I kto z kim zamienił się na miejsca w pracy! O tym tylko u nas! Cała prawda, całą dobę! Gościem Magla będzie prowadząca DDTVN, gorąca bohaterka letniego Instagrama- Anna Kalczyńska.