Magiel Towarzyski

sezon 19 odcinek 10

Magiel Towarzyski 19

W tym odcinku Magla towarzyskiego prawdziwe zmagania męskich klat i pięt w pościeli, oraz polscy celebryci, którzy próbują udawać zagraniczne gwiazdy!
W buduarze zagości bloger i dziennikarz modowy Michał Zaczyński – wpadnie do nas prosto z pokazów ze świata, aby skomentować lokalne podwórko.
W klapach pojedynek na męskość między Szymonem Majewskim a najpiękniejszym strażakiem Rafałem Maślakiem. Ponadto polscy celebryci - Elizka i Trybson jako samozwańczy Beckhamowie, oraz polski Brad Pitt, Jim Carrey, James Dean i Kardashianki. Nie wiecie o co chodzi? Karolina Korwin Piotrowska Wam to wyjaśni. Będzie też felieton o dzieciach znanych rodziców, bo nic tak nie ociepla wizerunku jak ładne dziecko na okładce, lub na insta.
W zagranicy będą Lady Gaga z Eltonem Johnem w ważnej sprawie, oraz  „Branjolina” w pięknej sesji z dziećmi. A także dwie najgorętsze premiery tej jesieni – nowa płyta Adele i kolejny epizod „Gwiezdnych wojen”.
Gościem Magla będzie Dorota Wellman. Tak - właśnie ona! Opowie o tym dlaczego od szołbiznesu woli kosmos. I co z Karoliną Korwin Piotrowską razem będą robić na emeryturze.