Kulisy sławy EXTRA

sezon 3

Kulisy sławy EXTRA 3

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. Prywatnie spełniona mama i stale poszukująca odpowiedzi na fundamentalne pytania kobieta. W pełni pogodziła się ze swoim mrocznym usposobieniem i potrafi o nim opowiadać z uśmiechem. W Kulisach sławy EXTRA, Kasia Kowalska.

Lata 90. w polskiej muzyce to czas Kasi Kowalskiej. Swoim szczerym, pełnym smutku i nostalgii repertuarem podbiła serca fanów. Osobiste teksty o utraconej miłości stały się mottem generacji nastolatków w całym kraju. Fani docenili jej wyjątkową wrażliwość i szczerość w dzieleniu się intymnymi przeżyciami. Artystka otwarcie mówi o swoim „depresyjnym usposobieniu". Co oznacza definicja „pielęgnacji doła" w wykonaniu Kasi? Gdzie szuka ukojenia od wewnętrznych rozterek? Wokalistka jest mamą 22-letniej córki Oli i 11-letniego syna Ignacego. Co macierzyństwo zmieniło w jej życiu? Jak wyglądają jej relacje z dziećmi? Co lubi robić w wolnym czasie? Zapraszamy!

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem - utalentowaną aktorkę Weronikę Książkiewicz, królową polskiej piosenki Majkę Jeżowską czy ekscentrycznym Michałem Szpakiem. Poznacie więc Kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl