Kulisy sławy EXTRA

sezon 5 odcinek 7

Kulisy sławy EXTRA 5

Od 10 lat prowadzi program "Kuchenne Rewolucje". Jest również jurorką w „MasterChefie” i gospodynią programu „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Rządzi nie tylko w telewizji oraz swoich licznych restauracjach, ale też w mediach społecznościowych, gdzie ma ponad milion fanów. A jaka jest prywatnie? Co sprawiło, że znalazła się tu gdzie jest? Czemu nie została malarką? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedź znajduje się w programie "Kulisy Sławy EXTRA".

Magda Gessler, restauratorka, bizneswoman i prowadząca najpopularniejsze programy o tematyce kulinarnej. W tym roku „Kuchenne Rewolucje” obchodzą 10 lat! Pierwszy odcinek wyemitowano wiosną 2010 roku. W tym czasie powstało 269 odcinków, co oznacza prawie 4 lata w trasie i na planie zdjęciowym, a także ogromną liczbę potraw do spróbowania i przygotowania na nowo. Magda nie stroni od ostrych komentarzy i krytyki właścicieli zmienianych restauracji, na planie pękł nie jeden talerz. Czego symbolem jest dla Magdy? Za co kocha swoją pracę i jak wytrzymuje takie tempo? Co jej daje siłę i energię do działania?

Jubileusz programu był nie tylko okazją do świętowania, ale także jednym z nielicznym momentów, w których zgromadziła się cała rodzina - dzieci i partner życiowy Magdy, na co dzień mieszkający w Kanadzie. Czy łatwo jest tworzyć związek na odległość? Jaką partnerką jest Magda?

„Kuchenne Rewolucje” to najważniejszy, ale nie jedyny program telewizyjny z jej udziałem. Jest ona również jurorką w „MasterChefie” i gospodynią programu „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Magda rządzi w telewizji, ale też w mediach społecznościowych, gdzie rzesza jej fanów dawno przekroczyła milion. Tam również potrafi pokazać swoją szaloną naturę.

Ma dwoje dzieci. Syna, Tadeusza, z pierwszego małżeństwa z niemieckim reporterem Volkhartem Müllerem i córkę, Larę z drugiego małżeństwa z restauratorem Piotrem Gesslerem. W jej burzliwym życiu relacje z dziećmi nie zawsze układały się najlepiej. Syn, przez pewien czas miał ograniczony kontakt z matką. Jak teraz się dogadują? Czy udało im się nadrobić stracone lata?

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Dorota Wellman, Maciej Musiał, Izabela Janachowska, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski czy Justyna Steczkowska. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl