Kulisy sławy EXTRA

sezon 3

Kulisy sławy EXTRA 3

Jako aktorka ucieka przed zaszufladkowaniem, grając zarówno u Krzysztofa Warlikowskiego, jak i Patryka Vegi. Jako aktywistka nie boi się przedstawiać publicznie swoich poglądów. W Kulisach sławy EXTRA Maja Ostaszewska.

Ostaszewska to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Jest dwukrotną laureatką filmowych Orłów za główne role kobiece. Grała u Andrzeja Wajdy, Władysława Pasikowskiego, a także w filmach Małgorzaty Szumowskiej. Maja Ostaszewska ma teraz bardzo dobry czas w swojej karierze. Dostaje wiele ciekawych propozycji zawodowych. Ostatnio intensywnie pracowała na planie serialu Diagnoza, gdzie towarzyszyliśmy aktorce. Widzowie pokochali graną przez nią Annę Leśniewską, lekarkę, która na bloku operacyjnym ratuje ludzkie życie, ale cały czas stara się też naprawiać świat.

Maja Ostaszewska chroni swoją prywatność, nie pokazuje publicznie dzieci. Od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek z ich ojcem, Michałem Englertem. Co jest tajemnicą ich udanej relacji? Pół roku temu rodzina aktorki powiększyła się. Kogo Maja przyjęła pod swój dach? Jakimi wartościami kieruje się w życiu? Co o Mai powie nam jej przyjaciółka, również aktorka Magdalena Cielecka? Zapraszamy!

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem - utalentowaną aktorkę Weronikę Książkiewicz, królową polskiej piosenki Majkę Jeżowską czy ekscentrycznym Michałem Szpakiem. Poznacie więc Kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl