Kulisy sławy EXTRA

sezon 5

Kulisy sławy EXTRA 5

Andrzej Piaseczny, niekwestionowany idol młodzieży lat 90-tych. Karierę zaczynał w zespole „Mafia” oraz współpracą z Robertem Chojnackim. Przeboje takie jak „Prawie do nieba”, „Niecierpliwi” czy „Budzikom śmierć” przez długi czas nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów, a na koncerty piosenkarza przychodziły tłumy fanów. Ponad 25 lat na scenie. Solową karierę muzyczną kontynuuje już nie jako „Piasek”, a Andrzej Piaseczny. Jak wspomina początki swojej kariery? Czy coś zrobiłby inaczej? Co sądzi o swoich utworach sprzed lat?

Wielokrotnie nagradzany, wciąż bardzo dużo pracuje. Wytchnienie znalazł na wsi pod Kielcami. Od 15 lat żyje w sąsiedztwie gór świętokrzyskich. Z typowego mieszczucha stał się człowiekiem żyjącym blisko natury. Co skłoniło artystę do przeprowadzki na wieś?

Artysta bardzo ceni sobie prywatność. W Internecie nie znajdziemy wielu smaków z jego życia osobistego, nie ma go na ściankach, czerwonych dywanach  czy pokazach mody. Piaseczny bardzo dużo koncertuje, dlatego docenia czas spędzony z bliskimi. Dba o swoją mamę Alicję, która od kilku lat mieszka wraz z nim. Jak się dogadują? Czy zawsze się zgadzają? Co o zawodzie Andrzeja myśli jego mama?

Jednym z najbliższych przyjaciół muzyka jest Leszek Jamrozik. Zaprzyjaźnili się podczas wielu wypraw. Podróżowali razem z partnerem Leszka, niedawno zmarłym Ryszardem Kają – grafikiem i rysownikiem. Razem byli w Chinach, Boliwii, Peru. To dzięki nim Andrzej odkrył prawdziwą egzotykę tych miejsc. Artysta bardzo dobrze gotuje, uwielbia jeść i jest smakoszem wina, co często ma związek z miejscem, do którego podróżuje. Razem z nim udaliśmy się do Włoch. Co Andrzej najbardziej docenia w wyjazdach?

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Dorota Wellman, Maciej Musiał, Izabela Janachowska, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski czy Justyna Steczkowska. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl