Kulisy sławy EXTRA

sezon 4 odcinek 6

Kulisy sławy EXTRA 4

Najpierw pokazała Polsce i Europie, jaką siłę mają Słowianki. Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych w naszym kraju wokalistek. Jednego dnia koncertuje w górach i nad morzem.
Prawdziwa kariera Cleo zaczęła się w 2013 roku, wraz z rozpoczęciem współpracy z Donatanem. Ich debiut okazał się hitem, a piosenka „My Słowianie” wizytówką Polski na Eurowizji.
Cleo urodziła się w Szczecinie. Jako dziecko przeprowadziła się z rodzicami i bratem do Warszawy. Wychowywała się na Ursynowie, studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, z wykształcenia jest architektem krajobrazu.
W okresie studiów Cleo cały czas próbowała swoich sił w muzyce. Wystąpiła m.in. w programie X-Factor. Nie udało się, od jury usłyszała trzy głosy na „nie”.
Cleo większość swojego czasu spędza w trasie koncertowej. Po Polsce porusza się helikopterami i busem, który został specjalnie przystosowany na potrzeby artystki.
Wokalistka na koncie ma hity, które nie schodzą z list przebojów, a na Youtubie mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń.
Utwory Cleo śpiewane są nawet na pielgrzymkach a wokalistka otwarcie przyznaje, że jest wierząca.

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Agata Młynarska, Joanna Przytakiewicz, Monika Kuszyńska czy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl