Kulisy sławy EXTRA

sezon 3 odcinek 6

Kulisy sławy EXTRA 3

Wspaniały głos, charakterystyczna fryzura i energia, której można pozazdrościć! Od ponad 40 lat swoimi piosenkami podbija polską publiczność. W "Kulisach sławy extra" Alicja Majewska!

Piosenkarka wielokrotnie nagradzana na festiwalu w Opolu. Utwory przez nią wykonywane takie jak „Jeszcze się tam żagiel bieli", „Odkryjemy miłość nieznaną" czy „Być kobietą" stały się prawdziwymi przebojami. Na stałe współpracuje z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem. Jak wygląda ich współpraca na co dzień? Co sprawiło, że niezmiennie od wielu lat tworzą duet na scenie?

Życie Alicji Majewskiej kręci się wokół sceny. Sprawdzimy jak się przygotowuje do koncertów, czy po tylu latach śpiewania przed publicznością ma nadal tremę i czy zawsze pamięta słowa swoich piosenek. Będziemy również towarzyszyć piosenkarce podczas przymiarek u projektanta Macieja Zienia, który od 14 lat przygotowuje dla niej stroje na koncerty. Co tym razem kreator mody przygotował dla Alicji? Zapraszamy!

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem - utalentowaną aktorkę Weronikę Książkiewicz, królową polskiej piosenki Majkę Jeżowską czy ekscentrycznym Michałem Szpakiem. Poznacie więc Kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl