Kulisy sławy EXTRA

sezon 4 odcinek 5

Kulisy sławy EXTRA 4

Podniosła miliony Polek z kanap i od 10 lat zachęca do zdrowego trybu życia poprzez treningi i odpowiednie odżywianie. Ewa Chodakowska zaczynała od prezentowania ćwiczeń i jadłospisów w mediach społecznościowych. Teraz ma miliony fanów i miliony złotych na koncie.

Ewa wyemigrowała do Grecji 10 lat temu. Była trenerką pilates i w studiu fitness poznała swojego męża, Lefterisa. Popularność zajęć Ewy zachęciła ją do założenia własnego studia w Atenach. Po dwóch latach uznała, że wraca do Polski i tak, rok w rok zdobywa kolejne fanki swoich ćwiczeń. Co stoi za jej sukcesem i popularnością? Dlaczego masa kobiet uwierzyła w jej przesłanie?

Odwiedziliśmy Ewę i jej męża w nowym mieszkaniu w Grecji. Zobaczymy jak żyją, mieszkają, czy w Grecji również są rozpoznawalni? Poznamy ich przepis na zgodne małżeństwo, sprawdzimy czy się kłócą i kto wyciąga pierwszy rękę na zgodę?

Pojedziemy z Ewą na trening i porozmawiamy z fankami, które same tworzą grupy motywujące do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Skąd Ewa czerpie energię i siłę do działania? Jak wpływają na nią spotkania z fanami? Co jest dla niej najważniejsze w życiu?

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Agata Młynarska, Joanna Przytakiewicz, Monika Kuszyńska czy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl