Kulisy sławy EXTRA

sezon 5

Kulisy sławy EXTRA 5 - Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i oryginalnych artystek polskiej estrady. Od 25 lat wciąż na scenie. Powstały o niej setki artykułów i ponad 100 okładek. Ma na swoim koncie Sześć Fryderyków, dwa Wiktory, Bursztynowego Słowika, szesnaście studyjnych albumów, 300 piosenek i kilka tysięcy zagranych koncertów. Jest zawsze w trasie. Pomimo to prowadzi normalny dom. Ma troje dzieci, 18-letniego Leona, 12-letniego Stasia i 5-letnią Helenkę. Mimo tak wielu obowiązków podjęła się opieki nad chorą mamą. Niechętnie pokazuje swoją prywatność, ale naszej ekipie uchyliła drzwi swojego domu pod Warszawą. Czym zajmuje się na co dzień, gdy nie koncertuje? Sprawdzimy jak Justyna godzi wszystkie obowiązki? Co jest najtrudniejsze w opiece nad schorowanym rodzicem?

Justyna ma wiele pasji. Jedną z nich jest fotografowanie. Ma na swoim koncie wiele profesjonalnych sesji, często fotografuje inne gwiazdy. Jaki ma przepis na sukces?

Opieka nad chorą matką, podróż do Indii, pytania o życie po śmierci i wędrówkę dusz znalazły w tekstach i kompozycjach stworzonych na szesnastą autorską płytę artystki.

Przyszły rok dla Justyny Steczkowskiej zapowiada się równie pracowicie. Artystka przygotowuje wielką trasę koncertową z okazji 25-lecia kariery, podczas której zaśpiewa wszystkie swoje największe przeboje. Czy po tylu latach na scenie ma jeszcze tremę?

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Dorota Wellman, Maciej Musiał, Izabela Janachowska, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski czy Justyna Steczkowska. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl