Kulisy sławy EXTRA

sezon 4 odcinek 4

Kulisy sławy EXTRA 4 - Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Profesjonalni, pracowici, konsekwentnie wspierają się w drodze na szczyt. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od ponad dwudziestu lat tworzą zgrany duet na scenie i w życiu. Połączył ich Teatr Buffo. Para poznała się tam w czasie, gdy Janusz był już gwiazdą, twórcą legendarnego musicalu „Metro", z którym trafił nawet na Broadway. Natasza miała wówczas 16 lat. Towarzyszyła koleżance, z którą ćwiczyła gimnastykę artystyczną na castingu do teatru. Jak wspominają tamten moment? Co o młodej Nataszy myślał sławny choreograf?

Para pobrała się 10 lat temu. Mają 10-letnią córkę Kalinę. Janusz Józefowicz ma też dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Córka jest reżyserem filmów dokumentalnych. Syn pracuje, jako asystent, między innymi przy sztuce „Piotruś Pan" w Teatrze Buffo. Co dzieci mówią o artyście? Jak Janusz sprawdza się w roli ojca?

Kilka lat temu Józefowicz podjął się trudnego zadania stworzenia pierwszego musicalu w 3D – „Polita". Bohaterką tego monumentalnego spektaklu jest Pola Negri, którą gra Natasza. To ogromne przedsięwzięcie choreograf początkowo finansował sam. Sam też reżyserował i tworzył ze specjalnym zespołem trójwymiarowe efekty. Teraz musical zdobywa Daleki Wschód. Na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Daegu w Korei Południowej, Natasza została uznana za najlepszą aktorkę, a musical zdobył główną nagrodę. Jak para odbiera ten sukces?

Natasza Urbańska realizuje się nie tylko na scenie. Od kilu lat samodzielnie tworzy dom mody Muses. Co ją do tego zainspirowało? Jak godzi wszystkie swoje obowiązki?

Swój azyl znaleźli w pięknym 200-letnim dworku Emilin, do którego małżeństwo jeździ co weekend. Jak wygląda ich dom? Co uprawiają w ogrodzie? Natasza opowie o tym, co ją najbardziej relaksuje a Janusz zdradzi swój przepis na wyjątkową jajecznicę. Zapraszamy!

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: Agata Młynarska, Joanna Przytakiewicz, Monika Kuszyńska czy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Poznacie więc kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl