Kulisy sławy EXTRA

sezon 3 odcinek 3

Kulisy sławy EXTRA 3

Sam o sobie mówi, że jest dzieckiem telewizji. Kocha muzykę, która jest jego życiem i to dzięki niej spełnia swoje marzenia. Michał Szpak to artysta, który wyraża się całym sobą!

Swój talent pierwszy raz pokazał światu w programie "X-Factor" - jego ekscentryczny wygląd i wspaniały głos wywołały duże poruszenie. Michał od dziecka wyróżniał się na tle innych ludzi, swoje stylizacje przywoził z Włoch, gdzie mieszkała jego mama, która była dla niego bardzo ważną osobą. Niestety w 2015 roku, mama Michała zmarła. Jak poradził sobie z jej stratą? Czy ma sentyment do Włoch? O tym jaki był w dzieciństwie i dlaczego rozpiera ją duma, opowie siostra Michała, Marlena.

Michał zabierze nas również na swój koncert, a także na jazdę tramwajem, którego nie będzie pasażerem.. a kierowcą !

Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Kulisy sławy EXTRA".

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem - utalentowaną aktorkę Weronikę Książkiewicz, królową polskiej piosenki Majkę Jeżowską czy ekscentrycznym Michałem Szpakiem. Poznacie więc Kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl