Kulisy sławy EXTRA

sezon 3 odcinek 2

Kulisy sławy EXTRA 3

Jest niekwestionowaną królową polskiej piosenki dziecięcej. Na scenie występuje prawie 40 lat a jej utwory nuci już kolejne pokolenie!

W Kulisach sławy EXTRA, Majka Jeżowska! Kolorowa, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, ale w życiu Majki nie zawsze było wesoło. Wielokrotnie musiała podejmować trudne decyzje. Niecały rok po urodzeniu syna Wojtka i rozstaniu z pierwszym mężem Januszem Komanem artystka dostała wielką szansę - pojechała na ośmiomiesięczny kontrakt w USA. Jej pobyt przedłużył się jednak o dwa lata. Syn był wówczas pod opieką rodziców Majki i jej siostry.

Jak ocenia swoją decyzję z perspektywy czasu? Jak dziś wyglądają jej relacje z synem? Razem z Majką odwiedzimy jej rodzinny dom i porozmawiamy z siostrą o tym jakim była dzieckiem. Majka opowie o swoich wyzwaniach zawodowych i planach na przyszłość a także zdradzi sekret młodego wyglądu.

„Kulisy sławy EXTRA” – o czym jest program?

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem - utalentowaną aktorkę Weronikę Książkiewicz, królową polskiej piosenki Majkę Jeżowską czy ekscentrycznym Michałem Szpakiem. Poznacie więc Kulisy życia i pracy znanych osób.

Nie przegapcie!

„Kulisy sławy EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl