Kulisy sławy EXTRA

sezon 3

Kulisy sławy EXTRA 3

Jedna z najpiękniejszych i utalentowanych polskich aktorek, Weronika Książkiewicz. Karierę aktorską rozpoczęła 20 lat temu, od czasu ukończenia szkoły filmowej zagrała w kilkudziesięciu serialach i filmach, w tym również zagranicznych. Obecnie możemy ją podziwiać w filmie „Planeta Singli".

O życiu i związkach Weroniki rozpisuje się kolorowa prasa. Co z tych doniesień jest prawdą? Co myśli o mężczyznach? Co najbardziej lubi robić i o czym marzy? Skąd czerpie siłę? Jaka jest prywatnie? O wspólnej pracy z aktorką opowiedzą koledzy z pracy a anegdoty z dzieciństwa zdradzą mama i babcia. Zapraszamy na pierwszy odcinek programu Kulisy sławy EXTRA!

Kulisy Sławy Extra - O programie

Kulisy Sławy Extra to wybór dziewięciu najlepszych, najgorętszych i najbardziej wzruszających portretów ludzi znanych i lubianych, których reporterzy „Uwagi” poprosili o osłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości. W tym cyklu TVN Style przypomni sylwetki takich znanych osób jak: w odcinkach z jednym bohaterem- Królowa Magda Gessler, charyzmatyczna Kora Jackowska, czy Mistrzyni Fitnessu Ewa Chodakowska. W pozostałych będzie dwóch bohaterów w jednym odcinku- osobowości ze świata mediów, teatru, filmu i muzyki. Poznacie więc Kulisy życia i pracy drapieżnej Beaty Kozidrak, dzielnie walczącej z przeciwnościami losy Anny Wyszkoni oraz milczącego i pełnego charyzmy Korteza i inni.

Kulisy Sławy Extra - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu emitowanego na antenie TVN Style oglądaj online na VOD player.pl