Kuchenne Rewolucje. Powroty

sezon 2 odcinek 8

Kuchenne Rewolucje.Powroty 2

W Wielbarku – malowniczej miejscowości, nieopodal dwóch jezior – znajduje się Karczma Leśniczanka. Ponad 13 lat temu otworzyła ją Dorota z mężem, jednak władzę oddali personelowi, ponieważ sami mieszkali pod Warszawą i nie mieli czasu zajmować się restauracją. Interes niestety przynosił same straty, więc małżeństwo poprosiło o pomoc Magdę Gessler. Restauratorka rewolucję zaczęła od zmian personalnych, po czym zmieniła wystrój i wprowadziła nowe menu, oparte na świeżych rybach i dziczyźnie, dzięki czemu karczma "Leśniczanka" stała się znanym miejscem na mapie wielbicieli dobrego jedzenia.

Dwa lata po rewolucji w restauracji o  „Karczmie Leśniczance” znowu stało się głośno w mediach, ponieważ w piwnicach budynku karczmy odkryto plantację marihuany! Oczywiście właściciele Leśniczanki nie mieli z tym nic wspólnego, ale przez 1 dzień prasa brukowa żyła wyimaginowanym skandalem.

Jaki  wpływ miała "afera z konopiami indyjskimi w tle" na los restauracji i czy właściciele dalej utrzymują standardy Magdy Gessler? Sprawdzić jak się sprawy mają - to oczywiście zadanie dla Charlsa!