Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: player

Łódź, "Gorąca kiełbasiarnia"

Kuchenne Rewolucje. Powroty

Odc.1 Sez.3Player

Na łódzkim osiedlu Bałuty Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w 2013 r. Kiedy odwiedziła nieduży bar należący do Mateusza, sytuacja przedstawiała się beznadziejnie. Samodzielnie prowadził „Imperium smaku” z domowymi daniami, które nie budziły niczyjego apetytu. Stan lokalu przedstawił się jeszcze gorzej niż jego menu. Popękane stare szyby pamiętające jeszcze czasy komuny oraz brudne wnętrze przyozdobione pustymi butelkami po piwie i koszmarnym malunkiem straszącym gości.  Trzeba przyznać, że Magda nie oszczędzała Mateusza, dostał od niej ostrą szkołę życia oraz... nowy piękny wystrój lokalu i przepis na sukces pod nową nazwą  „Gorąca kiełbasiarnia”. Specjalnością tego miejsca miała być prawdziwa biała kiełbasa oraz esencjonalna solianka. Na polecenie Magdy, Charlie sprawdzi, co zmieniło się przez cztery lata, które minęły od rewolucji i czy właściciel trzyma się jej zaleceń.  Tym razem jednak wysłannik kreatorki smaku poza misją sprawdzenia restauracji, będzie musiał wykonać zadanie specjalne i nauczyć się… śpiewać znaną polską piosenkę.

Tagi: kuchenne rewolucje online, kuchenne rewolucje odcinki, Charlie Daigneault, rewolucje w polskich restauracjach, Kuchenne rewolucje na playerze, Magda Gessler i jej kuchenne rewolucje, kuchenne rewolucje Magdy Gessler, Magda Gessler ratuje polskie restauracje, Magda Gessler ratuje restauracje, Kuchenne rewolucje wszystkie odcinki, restauracje po kuchennych rewolucjach, gorąca kiełbasiarnia, gorąca kiełbasiarnia w łodzi, gorąca kiełbasiarnia opinie, Charliego Daigneault w gorącej kiełabasiarni, Magda Gessler Łódź
Dostępny od:
16.11.2017
Długość
15 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.