Kuchenne Rewolucje. Powroty

sezon 2 odcinek 1

Kuchenne Rewolucje.Powroty 2

Kuchnia gruzińska to jedna z ulubionych kuchni narodowych Magdy Gessler. Chaczapuri, khinkali to potrawy, których smak ceni wysoko – oczywiście pod warunkiem, że są właściwie przygotowane! Problem w tym, że Charlie – do tej pory nie miał okazji delektować się kuchnią gruzińską i są to dla niego nowe rejony na kulinarnej mapie świata.

Dlatego zadanie zlecone przez Magdę Gessler - wizyta w gruzińskiej restauracji „Gaumarjos”, żeby sprawdził jakość potraw, będzie dla niego nie lada wyzwaniem!

Restauratorka w trakcie rewolucji wysoko oceniła nie tylko umiejętności kulinarne właścicieli Liany i Dawida, ale też ich gruzińską gościnność i serdeczność, które wprowadzają do „Gaumarjos” niepowtarzalny klimat. Chce jednak, żeby Charlie sprawdził, czy po 3 latach od rewolucji dania serwowane w ich restauracji wciąż utrzymują najwyższą jakość, czy nie oszczędza się tam na produktach, np. na drogich w Polsce dodatkach jak świeża kolendra i owoc grantu.

Charlie chcąc wywiązać się ze swojego zadania, będzie musiał nieco narazić się właścicielce Gamarjos – Lianie, a i Magda Gessler nie będzie go oszczędzać. Gaumarjos to będzie dla niego twardy orzech do zgryzienia! I to dosłownie, bo w kuchni gruzińskiej orzechów (i to włoskich!) nie brakuje!