Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Kuchenne Rewolucje. Powroty

Polska Player

W kolejnym sezonie programu „Kuchenne rewolucje. Powroty” sprawdzimy, co po kilku miesiącach, a nawet latach, zostało z rewolucyjnych zmian Magdy Gessler. Czy właścicielom odwiedzanych przez nią restauracji wystarczyło zapału, żeby trzymać się wskazówek restauratorki? A może z wielkiej przemiany zostało wielkie… nic?

Magda Gessler przekona się o tym za pomocą swojego wysłannika Charliego Daigneaulta, finalisty II edycji "MasterChefa", który wyposażony w jej wskazówki i rady, będzie sprawdzać wybrane przez nią lokale.

Jednak ostatnie słowo – jak zawsze – będzie należało do Magdy Gessler. To ona, na podstawie materiałów dostarczonych przez swojego wysłannika, oceni, czy płomień jej rewolucji jeszcze się tli, czy może na miejscu zostały już tylko zgliszcza.

Tagi: magda gessler, Kuchenne rewolucje, karczma leśniczanka, pomysł na obiad, Charles Daigneault, Charlie Denihan, rewolucja w restauracji, charlie odwiedza restauracje magdy gessler, gęskie sprawki, kuchenne rewolucje ekstra, kuchenne rewolucje więcej, czy kuchenne rewolucje pomagają restauratorom
Produkcja:
player
Dystrybucja:
Player
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.