TVN

Kuchenne Rewolucje. Powroty

Czy recepta Magdy Gessler na sukces naprawdę działa? Teraz można to sprawdzić. „Kuchenne rewolucje. Powroty” to program, który skontroluje jak dają sobie radę restauracje z programu, miesiące, a nawet lata po emisji odcinka z ich udziałem na antenie TVN. Czy restauratorzy wciąż utrzymują narzucone przez Magdę standardy? Co się zmieniło w ich życiu po udziale w programie?
Odpowiedzi na te pytania poszuka specjalny wysłannik, wybrany przez  Magdę Gessler – czyli Charles Daigneault, finalista II edycji programu "MasterChef". Jego poczucie smaku i determinacja pozwolą skrupulatnie wypełnić misję przetestowania najciekawszych restauracji z 9 sezonów i ponad 120 odcinków.
Magda Gessler, przed każdym "powrotem" udzieli Charliemu wskazówek, podpowie co było największym problemem i na co powinien zwrócić największą uwagę w każdym z odwiedzanych lokali. Uzbrojony w taką wiedzę w odwiedzi wskazane restauracje i sprawdzi jakość serwowanych potraw.  Porozmawia z właścicielami i pracownikami o tym, co wydarzyło się w ich restauracji po rewolucji. Wrażenia z wizyt Charlie podsumuje wspólnie z prowadzącą.

Emisja w TV:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
tvn, Chełm, jedzenie, Ustka, magda gessler, restauracje, Kuchenne rewolucje, syrenka, wielbark, karczma leśniczanka, pomysł na obiad, Charlie Denihan, rewolucja w restauracji, charlie odwiedza restauracje magdy gessler, gęskie sprawki, restauracja gęskie sprawki w chełmie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuchenne Rewolucje. Powroty”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty