Kuchenne rewolucje

sezon 18 odcinek 4

Kuchenne rewolucje 18

Brenna to niewielka, chętnie odwiedzana przez turystów, miejscowość w Beskidzie Śląskim. W sezonie letnim kusi górskimi wycieczkami i malowniczymi krajobrazami, w zimie natomiast - szaleństwem i idealnymi warunkami dla narciarzy. Wygłodniali przybysze po aktywnie spędzonym dniu zwykle stołują się w barach i restauracjach. Jedną z nich jest „Ziołowa chata”, z której podziwiać można piękny widok na płynący niedaleko potok.
Zgodnie z założeniami Iwony, jej menu jej lokalu miało się wyróżniać wyjątkową mieszkanką ziół, ponieważ dania, które przygotowywała w zaciszu swojego domu, bardzo smakowały jej przyjaciołom. Oni też namówili ją do otworzenia własnego lokalu. Prowadzenie restauracji wydało się jej strzałem w dziesiątkę, a że Iwony nie stać było na zatrudnienie pracowników, w „Ziołowej chacie” pomagają jej znajomi i córka. Szefem kuchni jest sama właścicielka, która korzysta z domowych, sprawdzonych od pokoleń przepisów. Niestety dania z ziołami nie cieszyły się zbytnim powodzeniem wśród gości.
Jedynym wyjściem z obecnej sytuacji są bezcenny rady Magdy Gessler, która postara się przygotować takie przepisy, by zachwyciły one nie tylko miejscowych, ale także turystów, którzy być może odwiedzą to miejsce.

Kuchenne rewolucje - gdzie obejrzeć?

Odcinki „Kuchennych rewolucji” obejrzysz online na player.pl.

Kuchenne rewolucje – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Kuchennych rewolucji” obejrzysz już od września w czwartki o 21:30 na antenie TVN.