Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN

Malbork, „Karczma Zamczysko”

Kuchenne rewolucje

TVN, czwartek 20:55

Odc.15 Sez.14 Polska TVNZwiastun

Okazały Zamek Krzyżacki w Malborku przyciąga w sezonie rzesze turystów, dlatego kilka lat temu Krzysztof postanowił zacząć organizować dla nich dodatkowe atrakcje. Na dużej, pięknie położonej działce, na brzegu rzeki Nogat, regularne odbywały się pokazy walk rycerskich rodem ze średniowiecza. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem, a żeby ich widzowie nie chodzili głodni, Krzysztof otworzył  budkę z tzw. „małą gastronomią”. Z biegiem czasu właściciel zaczął rozbudowywać swoje restauracyjne królestwo i tak pokazy rycerskie ustąpiły miejsca „Karczmie Zamczysko”, która składała się z kilku pawilonów (w tym m.in. Sali Rycerskiej), rozległego ogródka i placu zabaw dla dzieci.

Tak duży obiekt niestety trudno jest utrzymać tylko z dochodów z sezonu turystycznego, szczególnie jeśli chce się zatrzymać stały personel. Szczególnie zależało Krzysztofowi na szefie kuchni – Robercie, który wyjeżdżał co roku pracować do Norwegii. Właściciel przyznaje, że nie ma żadnego wykształcenia, ani doświadczenia „w gastronomii”, ale jego kucharz to prawdziwy profesjonalista. Krzysztof zdecydował się nie zamykać swojej restauracji po wakacjach. Oczywiście bardzo szybko okazało się, że zarabianie poza sezonem jest prawie niemożliwe, bo „Zamczyska” nikt nie odwiedza.

Dla właściciela restauracji przyczyny porażki są zupełnie niezrozumiałe, tylko jego żona Kasia widzi problem w kuchni. Dla niej menu z „flitem z kurczaka, żurkiem i pomidorową”, czyli potrawami, które są wszędzie, nie przyciągnie gości. Poza tym kobieta uważa, że jedzenie serwowane przez szefa kuchni jest zwyczajnie niesmaczne. Krzysztof, który ceni sobie smak i talent swojego kucharza, przeprowadził nawet anonimową ankietę wśród gości, z której jasno wynikało, że wszystkim menu bardzo odpowiada. Właściciel uznał, że argumenty żony są zupełnie bezzasadne, a kuchnia jest świetna. Mimo to nikt nie potrafił wskazać przyczyny niepowodzenia restauracji. Zadając sobie sprawę, że długo nie uda mu się utrzymać przynoszącego straty lokalu, Krzysztof wezwał na pomoc Magdę Gessler!

Tagi: magda gessler, upadające restauracje, jak ocalić restaurację przed zamknięciem, Gessler ratuje restauracje, „Karczma Zamczysko”, najlepsze jedzenie w malborku, karcza zamczysko menu, gessler w karczmie zamczysko, zamek krzyżacki w malborku, karczma zamczysko opinie, maga gessler w karczmie zamczysko, kuchenne rewolucje w malborku, rewolucje w malborku, gessler w malborku, magda gessler w malborku, Karczma Zamczysko, kuchenne rewolucje w karczmie zamczyskp, bistro na fali, bistro na fali menu, bistro na fali opinie
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
08.12.2016
Długość
44 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.