Kuchenne rewolucje
TVN

Kuchenne rewolucjeKuchenne rewolucje

Ostróda, "Fang Youn"

Odcinek 14, Sezon 15

Żródło: Archiwum TVN
Kuchenne rewolucje, Ostróda, "Fang Youn", sezon 15, odcinek 14
TVN, czwartek 20:55

Fang jest rodowitą Chinką. Do Polski przyjechała w 1997 roku, by trenować drużynę tenisa stołowego. Sport ten uprawia od szóstego roku życia, co bez wątpienia ukształtowało jej charakter. Mam Fang przyznaje, że jej córka jest bardzo silną kobietą – gry rozpoczęła swoją edukację, zamieszkała w sportowym internacie z dala od domu. Dorastając, ciężko trenowała, żeby osiągnąć sukces. Dwa lata temu Fang postanowiła otworzyć restaurację, dla swojego drugiego męża – Youn. Chciała, by miał on własny biznes i pracę. Niestety dwa miesiące później mężczyzna zmarł. Kobieta przeszła załamanie; postanowiła zamknąć lokal - przez ponad miesiąc restauracja "Fang Youn” była nieczynna.

Za namową rodziny, właścicielka wznowiła działalność.  Niezłomna natura Fang nie pozwoliła się jej poddać bez walki. Kobieta wychowuje dwoje dzieci i opiekuje się własną mamę. Kiedy Fang otrząsnęła się z szoku po śmierci męża, zakasała rękawy i zabrała się do pracy. Sprawdziła z Warszawy swojego rodaka - chińskiego kucharza, który  miał przejąć stery w kuchni. Restauracja nigdy nie przynosiła dużych dochodów, a po ponownym otwarciu - w ogóle na siebie nie zarabia. Fang zaprosiła Magdę Gessler, licząc na jej pomoc.

Produkcja:
Constantin Entertainment
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kuchenne rewolucje online, rewolucje w polskich restauracjach, Kuchenne rewolucje na playerze, program z Magdą Gessler, Magda Gessler i jej kuchenne rewolucje, kuchenne rewolucje Magdy Gessler, Magda Gessler ratuje polskie restauracje, Magda Gessler ratuje restauracje
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuchenne rewolucje”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty