Kuba Wojewódzki. Talk Show
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk ShowKuba Wojewódzki. Talk Show

Roma Gąsiorowska i Wojciech Mazolewski

Odcinek 306

Żródło: TVN / Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show, Roma Gąsiorowska i Wojciech Mazolewski, odcinek 306
TVN, wtorek 22:30
Kobieta o wielkim talencie aktorskim i mistrz jazzu, czyli czas na prawdziwą śmietankę towarzyską! Jako pierwsza przed obliczem króla TVN zasiądzie Roma Gąsiorowska-Żurawska - kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań. Jako przebojowa Magda z „Wojny polsko-ruskiej” porwała krytyków, którzy nagrodzili ją m.in. Złotą Kaczką dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a jako sympatyczna Doris uwiodła miliony widzów, którzy pokochali „Listy do M.”. O swojej urodzie, o współpracy z Piotrem Roguckim i innych ważnych i mniej ważnych przedsięwzięciach w pierwszym takim wywiadzie z Wojewódzkim.
Jako drugi na kanapie u Kuby wystąpi Wojtek Mazolewski - człowiek, który łączy w sobie obłędnego jazzmana, punkowca i muzycznego poszukiwacza. Artysta, który został laureatem m.in. Nagrody Miasta Gdańsk w Dziedzinie Kultury "Splendor Gedanensis”. Czy równie śpiewająco poradzi sobie w potyczce z Kubą? Zapraszamy na szczery wywiad w rytmie dźwięków kontrabasu.
Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Roma Gąsiorowska, kuba wojewódzki odcinki, Roma Gąsiorowska - Żurawska, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki tvn, Wojtek Mazolewski, Wojtek Mazolewski w tvn, Wojtek Mazolewski u Kuby, Wojtek Mazolewski u Wojewódzkiego, Wojtek Mazolewski o nowej płycie, Roma Gąsiorowska w tvn, Roma Gąsiorowska u Kuby, Roma Gąsiorowska u Wojewódzkiego, Roma Gąsiorowska u Kuby Wojewódzkiego, Roma Gąsiorowska o Roguckim, Roma Gąsiorowska współpracuje z Roguckim, Roma Gąsiorowska-Żurawska u Kuby
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty