Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszyKuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Mrozu i Wojciech Kalarus - ciąg dalszy

Odcinek 316

Żródło: TVN/Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy, Mrozu i Wojciech Kalarus - ciąg dalszy, odcinek 316

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

U Kuby gorący jak samo piekło Mrozu i prawdziwa gwiazda „Ucha prezesa”, Wojciech Kalarus. Jak z pytaniami od Króla TVN poradzi sobie wokalista, który swoimi przebojami rozgrzał polską publikę? Czy miliony monet wystarczają mu na dostatnie życie? Jaką płytę szykuje i o czym właściwie śpiewa? Mrozu będzie igrać z ogniem. W drugiej części programu wystąpi człowiek, który w komediowym serialu bezbłędnie wciela się w Antoniego. Jak to jest grać tak barwną postać w polskiego rządu? Jakie przywary lubi naśladować i jakim tytułem filmu opisałby miłościwie panującego ministra? To żaden spisek, oglądasz na własną odpowiedzialność!

Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki odcinki, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki tvn, Ucho Prezesa, Wojciech Kalarus, Mrozu i Wojciech Kalarus, Mrozu i Wojciech Kalarus u Wojewódzkiego, Łukasz Mróz, Mrozu u Wojewódzkiego, Mrozu u Kuby, Mrozu na kanapie u Kuby, Kalarus u Kuby, Wojciech Kalarus u Kuby, ucho prezesa u Kuby, Mrozu nowa płyta, Kalarus u Wojewódzkiego
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty