Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszyKuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Natalia Nykiel i Tomasz Adamek - ciąg dalszy

Odcinek 315

Żródło: TVN/Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy, Natalia Nykiel i Tomasz Adamek - ciąg dalszy, odcinek 315

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Wielkie powroty to ich specjalność –Natalia Nykiel i Tomasz Adamek w najnowszym odcinku zdradzą, dlaczego znów będzie o nich głośno. Młoda piosenkarka, konsekwentnie realizująca swoją wizję artystyczną, zamierza ponownie podbić listy przebojów. Jej debiutancki album „Lupus Electro” szybko pokrył się złotem, a pochodzący z niego singiel „Bądź duży” był drugim najczęściej wyświetlanym teledyskiem w 2015 roku. Czy nowa piosenka powtórzy sukces poprzedniego przeboju, a wizyta u Kuby pomoże Natalii na nowo porwać tłumy? Sprawdź, jak artystka, która „nie umie być suką” odnajduje się w świecie show-biznesu.

Drugim gościem Króla TVN będzie Tomasz Adamek, którego powrót na ring wzbudza wielkie emocje. To właśnie dla swoich fanów, były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, zdecydował się wrócić do walki, bo, jak twierdzi, „kasy mu nie potrzeba”. Czym zaskoczy nas „Góral”? Jak idą mu przygotowania do czerwcowego pojedynku z Solomonem Haumono i jaką rolę w życiu pięściarza odgrywa wiara? Tego odcinka nie wolno przegapić!

Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Tomasz Adamek, kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki odcinki, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki tvn, natalia nykiel bądź duży, tomasz adamek u kuby wojewódzkiego, lupus electro, nykiel u kuby, góral u kuby, Góral u Wojewódzkiego, nykiel u wojewódzkiego, adamek wraca na ring, natalia nykiel u kuby wojewódzkiego, error
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty