Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN/Wojciech Kurczewski

Natalia Nykiel i Tomasz Adamek - ciąg dalszy

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Odc.315 Polska

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Wielkie powroty to ich specjalność –Natalia Nykiel i Tomasz Adamek w najnowszym odcinku zdradzą, dlaczego znów będzie o nich głośno. Młoda piosenkarka, konsekwentnie realizująca swoją wizję artystyczną, zamierza ponownie podbić listy przebojów. Jej debiutancki album „Lupus Electro” szybko pokrył się złotem, a pochodzący z niego singiel „Bądź duży” był drugim najczęściej wyświetlanym teledyskiem w 2015 roku. Czy nowa piosenka powtórzy sukces poprzedniego przeboju, a wizyta u Kuby pomoże Natalii na nowo porwać tłumy? Sprawdź, jak artystka, która „nie umie być suką” odnajduje się w świecie show-biznesu.

Drugim gościem Króla TVN będzie Tomasz Adamek, którego powrót na ring wzbudza wielkie emocje. To właśnie dla swoich fanów, były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, zdecydował się wrócić do walki, bo, jak twierdzi, „kasy mu nie potrzeba”. Czym zaskoczy nas „Góral”? Jak idą mu przygotowania do czerwcowego pojedynku z Solomonem Haumono i jaką rolę w życiu pięściarza odgrywa wiara? Tego odcinka nie wolno przegapić!

Tagi: Tomasz Adamek, kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki odcinki, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki tvn, natalia nykiel bądź duży, tomasz adamek u kuby wojewódzkiego, lupus electro, nykiel u kuby, góral u kuby, Góral u Wojewódzkiego, nykiel u wojewódzkiego, adamek wraca na ring, natalia nykiel u kuby wojewódzkiego, error
Dostępny od:
09.05.2017
Długość
19 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.