Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszyKuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Ewa Brodnicka i Michał Żebrowski - ciąg dalszy

Odcinek 314

Żródło: TVN/Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy, Ewa Brodnicka i Michał Żebrowski - ciąg dalszy, odcinek 314

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Przystojniejszy, dojrzalszy i niezmiennie fascynujący - Michał Żebrowski do studia Kuby wraca po siedmiu długich latach. Dobrzy znajomi porozmawiają o świecie filmu, teatru i wszystkim tym, co kręci obu panów. Żebrowski, człowiek wielu talentów, zmierzy się w walce - nie tylko na słowa - z piękną bokserką, Ewą „Kleo” Brodnicką. Nie każdy o tym wie, ale dyrektor Teatru 6. Piętro od lat trenuje boks. Czy podniesie rękawice i zmierzy się z zawodową rywalką?

W rozmowie z Wojewódzkim Brodnicka zdradzi, jakie ma szanse na spełnienie swoich marzeń, które mogą ziścić się już niebawem. W maju nastąpi przełomowy moment w karierze sportsmenki, która zawalczy o prestiżowy pas WBP. Sprawdź, czy mistrzyni Europy wagi lekkiej rozłoży na łopatki Króla TVN i jego gościa.

Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Michał Żebrowski, kuba wojewódzki ciag dalszy online, kuba wojewódzki dodatkowe fragmenty, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki tvn, kuba wojewódzki dodatkowe materiały, Ewa Brodnicka, Ewa Brodnicka w tvn, Brodnicka w tvn, Ewa Brodnicka u Kuby Wojewódzkiego, Ewa Brodnicka u Wojewódzkiego, Michał Żebrowski u Wojewódzkiego, Michał Żebrowski u Kuby, Żebrowski drugi raz u Kuby, kariera michała żebrowskiego, Michał Żebrowski w tvn, Michał Żebrowski drugi raz u Kuby
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty