Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN / Wojciech Kurczewski

Joanna Krupa i Monika Lewczuk - ciąg dalszy

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Odc.304 Polska

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Tak pięknego spotkania u Kuby jeszcze nie było! W nowy sezon wkraczamy z duetem obłędnych kobiet, do których zabije serce niejednego widza. Jako pierwsza do studia wkroczy królowa piękności - Miss Mazowsza, I Wicemiss Polski oraz I Wicemiss Globe International, Monika Lewczuk. Dziewczyna, która zawojowała nie tylko konkursy piękności, ale przede wszystkim polską scenę muzyczną. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i kobieta, której nie mógł się oprzeć hiszpański przystojniak, Álvaro Soler. Jak sobie poradzi z pytaniami od króla rozrywki? Coś nam się wydaje, że nie tylko jej głos oczaruje Kubę.

Po piekielnie zdolnej brunetce, czas na blond piękność o gołębim sercu, Joannę Krupę! Widzom „Top Model” dała się poznać jako przebojowa prowadząca i prawdziwa profesjonalistka, która jak nikt inny potrafi dodać uczestnikom otuchy. Nie dajcie się jednak zwieść temu „hipnotajzing” spojrzeniu. Gdy w grę wchodzi obrona zwierząt, supermodelka, jest w stanie poświęcić naprawdę wiele. W swoim nowym programie „Misja Pies” udowodni, że przyjaźń psa i człowieka to coś naprawdę wspaniałego.

Oglądaj tę przepiękną rozmowę i sprawdź, czy dziewczynom uda się uwieść prowadzącego.

Tagi: joanna krupa, kuba wojewódzki odcinki, dżoana krupa, kuba wojewódzki ciag dalszy online, Monika Lewczuk, Alvaro Soler, kuba wojewódzki więcej, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki dodatkowe materiały, program Kuby Wojewódzkiego, Monika Lewczuk u Kuby, Monika Lewczuk u Wojewódzkiego, Monika Lewczuk o Alvaro, nowy program Krupy, Joanna Krupa u Wojewódzkiego, Joanna Krupa u Kuby, misja pies, Krupa o psach, Krupa o nowym programie, Dżoana u Kuby
Dostępny od:
14.02.2017
Długość
15 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.