Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszyKuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Joanna Krupa i Monika Lewczuk - ciąg dalszy

Odcinek 304

Żródło: TVN / Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy, Joanna Krupa i Monika Lewczuk - ciąg dalszy, odcinek 304

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Tak pięknego spotkania u Kuby jeszcze nie było! W nowy sezon wkraczamy z duetem obłędnych kobiet, do których zabije serce niejednego widza. Jako pierwsza do studia wkroczy królowa piękności - Miss Mazowsza, I Wicemiss Polski oraz I Wicemiss Globe International, Monika Lewczuk. Dziewczyna, która zawojowała nie tylko konkursy piękności, ale przede wszystkim polską scenę muzyczną. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i kobieta, której nie mógł się oprzeć hiszpański przystojniak, Álvaro Soler. Jak sobie poradzi z pytaniami od króla rozrywki? Coś nam się wydaje, że nie tylko jej głos oczaruje Kubę.

Po piekielnie zdolnej brunetce, czas na blond piękność o gołębim sercu, Joannę Krupę! Widzom „Top Model” dała się poznać jako przebojowa prowadząca i prawdziwa profesjonalistka, która jak nikt inny potrafi dodać uczestnikom otuchy. Nie dajcie się jednak zwieść temu „hipnotajzing” spojrzeniu. Gdy w grę wchodzi obrona zwierząt, supermodelka, jest w stanie poświęcić naprawdę wiele. W swoim nowym programie „Misja Pies” udowodni, że przyjaźń psa i człowieka to coś naprawdę wspaniałego.

Oglądaj tę przepiękną rozmowę i sprawdź, czy dziewczynom uda się uwieść prowadzącego.

Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
joanna krupa, kuba wojewódzki odcinki, dżoana krupa, kuba wojewódzki ciag dalszy online, Monika Lewczuk, Alvaro Soler, kuba wojewódzki więcej, wywiady kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki dodatkowe materiały, program Kuby Wojewódzkiego, Monika Lewczuk u Kuby, Monika Lewczuk u Wojewódzkiego, Monika Lewczuk o Alvaro, nowy program Krupy, Joanna Krupa u Wojewódzkiego, Joanna Krupa u Kuby, misja pies, Krupa o psach, Krupa o nowym programie, Dżoana u Kuby
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty