Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy
TVN

Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszyKuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy

Anna Seniuk, Magdalena Małecka i Ewelina Lisowska - ciąg dalszy

Odcinek 301

Żródło: TVN / Wojciech Kurczewski
Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy, Anna Seniuk, Magdalena Małecka i Ewelina Lisowska - ciąg dalszy, odcinek 301

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Czas na babski wieczór! Nie od dziś wiadomo, że Kuba doskonale czuje się w towarzystwie pięknych, inteligentnych i utalentowanych kobiet. Nie dziwi więc fakt, że na swoją słynną kanapę zaprosił Annę Seniuk - wielką aktorkę teatralną i filmową; kobietę, która podbiła serca Polaków niezapomnianymi rolami m.in. w „Czterdziestolatku” i „Konopielce”.

A że w duecie jest zawsze raźniej, u Wojewódzkiego zjawiła się także jej córka, Magdalena Małecka, autorka biografii swojej mamy. Jak powstawała książka? Jakie sekrety młodości zdradziła Anna Seniuk? Czy nie obyło się bez pikantnych szczegółów z planu niezapomnianych filmów aktorki?

W studiu u Króla TVN-u pojawi się także prawdziwa księżniczka polskiej sceny muzycznej, Ewelina Lisowska! Jej hity „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca” zna każdy szanujący się fan gwiazdy i nie tylko. Czy długo zapowiadana płyta przypadnie do gustu Kubie? Czy nowe piosenki także pokochają Polacy? Wygląda na to, że Lisowska szykuje prawdziwą muzyczną rewolucję!

Produkcja:
Tomasz Dąbrowski
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
anna seniuk, kuba wojewódzki, Ewelina Lisowska, kanapa u kuby, Magdalena Małecka, Ewelina Lisowska u Kuby, Ewelina Lisowska u Wojewódzkiego, kiedy nowa płyta lisowskiej, Ewelina Lisowska znów u Kuby, Ewelina Lisowska w tvn, Lisowska u Kuby, Anna Seniuk u Kuby, Anna Seniuk u Wojewódzkiego, wywiad z Anną Seniuk, Magdalena Małecka u Kuby, Anna Seniuk z córka, Anna Seniuk z córką u Kuby, Magdalena Małecka w tvn, Magdalena Małecka u Wojewódzkiego, nowa płyta lisowskiej, dodatkowe fragmenty wojewódzkiego
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kuba Wojewódzki. Talk Show ciąg dalszy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty